Centrum szkoleniowe

Dietetyka / coaching / psychodietetyka

Nazywam się Joanna Biała – jestem dietetykiem i coachem. Swoje pierwsze kroki związane z dietetyką stawiałam na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Następnie ukończyłam uzupełniające studia magisterskieUniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wybierając kierunek studiów widziałam siebie w dwóch rolach: Ja jako dietetyk i ja jako psycholog. Wybór padł na dietetykę ale przez całą drogę kształcenia, kwestia psychologii, zachowań, a następnie także coachingu była przeze mnie silnie eksplorowana. Obecnie biorę udział w międzynarodowej certyfikacji coachingowej w Noble Manhattan Coaching, co stało się moją kolejną – obok dietetyki – wielką pasją.

Gdzie zdobyłam doświadczenie zawodowe oraz co aktualnie robię?

Praktyczne doświadczenie uzyskiwałam we wrocławskich szpitalach i poradniach dietetycznych, a także prowadząc zajęcia edukacyjne z uczniami licznych szkół: podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Uczestniczka programów organizowanych przez Polskie Towarzystwo Dietetyki.

Moje „pierwsze dziecko” i największe osiągnięcie to własna działalność gospodarcza – „dietetyczka.info”, którą po długich przygotowaniach otworzyłam 01.05.2013 i z powodzeniem rozwijam do dziś : ) Oprócz pracy z pacjentami, prowadzę mnóstwo szkoleń oraz warsztatów – i taka praca daje mi najwięcej satysfakcji. Z moich wykładów korzystają osoby w każdym wieku. Aktualnie mieszkam w Warszawie, gdzie nieustannie pracuję nad podnoszeniem swoich kompetencji. Wiele czasu poświęcam na dodatkowe szkolenia oraz konferencje naukowe, a także na zgłębianie literatury fachowej dotyczącej dietetyki oraz coachingu.

Śmiało mogę powiedzieć, że gotowanie jest moją pasją! Uwielbiam gotować dla innych i zaskakiwać ich niecodziennymi zestawieniami. Od zawsze fascynują mnie nieskończone możliwości w łączeniu poszczególnych składników oraz fakt, że te same potrawy robione przez różne osoby smakują w zupełnie inny sposób.

Kolejną wielką pasją jest podróżowanie i związana z nim obserwacja odmienności zwyczajów zarówno kulturowych, jak i żywieniowych. Mimo, że głównym celem dotychczasowych podróży była Europa Środkowa, przez ostatni rok zaczęłam poznawanie coraz bardziej odległych i dzikich zakątków Świata… nie zamierza przestawać.

Kiedy aktualnie kuchnia jest zajęta, a loty niezarezerwowane, poświęcam czas wolny na zanurzanie się w świecie książek czy kultowego kina.

Plany na przyszłość?

Rozwój, rozwój, rozwój! Zarówno w biznesie jak i w życiu osobistym, to coś do czego nieprzerwanie dążę i dążyć będę 🙂