Centrum szkoleniowe

Dietetyka / coaching / psychodietetyka

Nazywam się Paulina Brzuskiewicz, jestem dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem. Tytuł magistra dietetyki uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Wiedząc jednak jak ważne jest zrozumienie psychologicznych aspektów aktualnego stanu zdrowia, umiejętne wzbudzenie motywacji oraz budowanie silnej woli u klienta zdecydowałam się podjąć studia podyplomowe z Psychodietetyki na SWPS w Poznaniu. W celu poszerzenia swoich kwalifikacji ukończyłam szkolenia z Dietocoachingu I i II stopnia. Brałam i biorę… udział w licznych konferencjach oraz warsztatach, które poruszają tematykę najnowszych trendów żywieniowych oraz poszerzają wiedzę z zakresu psychodietetyki. Ukończyłam również szkolenie z Przedsiębiorczości, na którym to zdobyłam wiedzę jak należy przygotować się do prowadzenie działalności oraz jak nią zarządzać aby przynosiła wymarzone zyski.

Gdzie zdobyłam doświadczenie zawodowe oraz co aktualnie robię?

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jak każdy dietetyk na studiach… w licznych poradniach orazszpitalach w Szczecinie. W 2013 oraz 2014 roku współpracowałam z Polskim Towarzystwem Dietetyki.

Aktualnie… prowadzę gabinet psychodietetyczny w Szczecinie, w którym to pracując z klientami, łączę wiedzę dietetyczną z psychologiczną. Pracuję również jako dietetyk w Centrum Sportowym Bene oraz wCentrum Rehabilitacji Terapia w Szczecinie. Pomagam klientom również online, pracując w Psychodietetycznym Programie Zmiany Nawyków Żywieniowych i Odchudzania.

Oprócz pracy z indywidualnym klientem prowadzę szkolenia oraz warsztaty. Wykładam zarówno dla dzieci i młodzieży ( w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych) oraz dla osób dorosłych ( w stowarzyszeniach działających przy szpitalach).

Plany na przyszłość

Zamierzam ukończyć studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz … pojechać na wymarzone wakacje do Meksyku !