Centrum szkoleniowe

Dietetyka / coaching / psychodietetyka

Pierwszy biznes – pierwsze kroki

-

Dlaczego warto stać się uczestnikiem?

     Dietetycy w trakcie edukacji, bądź po jej zakończeniu często nie widzą dla siebie odpowiedniego miejsca pracy. Nie wiedzą jakie możliwości daje rynek, gdzie warto się o pracę ubiegać. Jeśli już znajdą interesującą ofertę, idąc na rozmowę nie mają wiedzy na jakie warunki zatrudnienia oraz warunki finansowe warto się godzić, a z jakich lepiej zrezygnować. Każdy opis proponowanego stanowiska brzmi w ustach pracodawcy jak tego wymarzonego… żaden pracodawca nie przedstawi rzetelnie minusów!

Są osoby, które już na studiach, bądź tuż po zastanawiają się nad otworzeniem własnego gabinetu dietetycznego. Podczas  szkolenia uzyskają one szereg informacji (PRAKTYCZNYCH) jak pozyskać środki finansowe, jak założyć własną działalność oraz w jaki sposób ją prowadzić aby osiągnąć sukces. Często nie decydujemy się na własny biznes, bo nie wiemy od czego zacząć. Podczas szkolenia przedstawiamy krok po kroku proces zakładania działalności oraz obowiązki związane z własnym biznesem. Przy wykorzystaniu metod coachingowych sprawimy, że nabierzesz większej pewności siebie, zobaczysz jak duże masz predyspozycje do bycia szefem sam dla siebie!

Dla kogo?

      Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim studentom dietetyki oraz technologii żywności, absolwentom kierunków związanych z żywieniem oraz wszystkim osobom które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oraz zasięgnąć informacji jakie działania podjąć aby osiągnąć sukces na rynku.

Cel: Przedstawienie aktualnych form wsparcia finansowego z których można skorzystać, zestawienie środków finansowych niezbędnych do otworzenia biznesu. Podane będą praktyczne informacje, które pozwolą firmie utrzymać się na rynku. Uczestnicy dowiedzą się gdzie warto założyć gabinet oraz jak powinien być on wyposażony. Dokładnie zostaną omówione aspekty marketingowe, które to często są kluczem do osiągnięcia sukcesu na rynku.

Główne zagadnienia poruszane na szkoleniu:

  1. ABC Przedsiębiorczości – aktualne dotacje, formy wsparcia finansowego z których można skorzystać
  2. Środki finansowe- ile potrzeba na tzw. „start” oraz jak rozdysponować środki pieniężne
  3. Jak się utrzymać- koszty stałe koniecznie do opłacenia
  4. Formy rozliczania z urzędem
  5. Miejsce pracy – gdzie warto założyć gabinet oraz jak powinniśmy go wyposażyć
  6. Marketing i reklama- jakie są koszty , w co warto zainwestować, a które z nich to strata pieniędzy
  7. Zastosowanie metod coachingowych w podjęciu pracy dietetyka – warsztaty

Metody szkolenia:

Szkolenie to będzie miało charakter warsztatowy, interaktywny. Prowadzone będzie z wykorzystaniem następujących metod dydaktycznych:

– ćwiczeń indywidualnych;

– pracy w grupach;

– dyskusji;

– mini wykładów.

Szkolenie kończy się wystawieniem imiennego certyfikatu.

Cena za uczestnictwo w szkoleniu

250 zł - bez zniżek

220 zł - dla studentów

200 zł - dla osób, ktore wpłacą należność do 20 dni przed wybranym szkoleniem

Dostępne terminy szkolenia

Jeśli przegapiłeś termin szkolenia - nie martw się! Jeśli zbierze się grupa min. 10 chętnych osób - ponowimy warsztaty w dogodnym dla Was terminie! (przy większej liczbie chętnych osób, uwzględniamy atrakcyjne rabaty!) Możesz również skorzystać z indywidualnego szkolenia, które odbędzie się we wskazanym przez Ciebie miejscu (cena ustalana indywidualnie - szczegóły pod nr: 722 252 742).

Opinie uczestników o warsztacie

Dorota: Osoby prowadzące bardzo kompetentne (wiedzą o czym mówią), wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu, a dodatkowo bardzo przyjaźnie przedstawione. Gorąco polecam