Centrum szkoleniowe

Dietetyka / coaching / psychodietetyka

Praktyka Psychodietetyka I – jak pomóc klientowi odnieść sukces ?

-

Dlaczego warto stać się uczestnikiem?

Kluczem do efektywnej pracy z klientem jest nawiązanie dobrej relacji już na samym początku oraz prawidłowo komunikacja w trakcie wizyt. Podejście do klienta powinno być różne, w zależności od fazy zmiany, w której to obecnie się znajduje. Jeśli już nawiążemy odpowiedni kontakt, wówczas aby współpraca przebiegała pomyślnie należy właściwe wyznaczyć cel oraz plan terapii. Stając się uczestnikiem szkolenia zdobędziesz praktyczną wiedzę,  jak pracować z klientem, wykorzystując zdobyte na szkoleniu praktyczne umiejętności, zgodne z nurtem psychodietetycznym. Pierwsza wizyta, zdobycie zaufania oraz ustalenie właściwego planu działania to często najistotniejsze momenty współpracy.

Dla kogo?

Warsztat skierowany jest do dietetyków, żywieniowców oraz psychodietetyków, zarówno tych studiujących jak i praktykujących. Dla osób, które uważają, że połączenie dietetyki oraz psychologii to złoty środek, umożliwiający pomoc klientowi w odniesieniu sukcesu.

Główne zagadnienia poruszane na szkoleniu:

  1. Stworzenie komfortowego miejsca pracy
  2. Psychologiczny portret osoby otyłej, a zasoby potrzebne do rozpoczęcia zmiany
  3. Nawiązywanie relacji i zbieranie informacji o kliencie
  4. Etapy kontaktu z klientem a fazy zmiany zachowania
  5. Budowanie dobrej komunikacji z klientem
  6. Prawidłowe ustalanie celu terapii oraz kolejnych etapów zmiany

Metody szkolenia:

Szkolenie to będzie miało charakter warsztatowy, interaktywny. Prowadzone będzie z wykorzystaniem następujących metod dydaktycznych:

– ćwiczeń indywidualnych;

– pracy w grupach;

– dyskusji;

– mini wykładów.

Szkolenie kończy się wystawieniem imiennego certyfikatu.

Cena za uczestnictwo w szkoleniu

250 zł - bez zniżek

220 zł - dla studentów

200 zł - dla osób, ktore wpłacą należność do 20 dni przed wybranym szkoleniem

Dostępne terminy szkolenia

Jeśli przegapiłeś termin szkolenia - nie martw się! Jeśli zbierze się grupa min. 10 chętnych osób - ponowimy warsztaty w dogodnym dla Was terminie! (przy większej liczbie chętnych osób, uwzględniamy atrakcyjne rabaty!) Możesz również skorzystać z indywidualnego szkolenia, które odbędzie się we wskazanym przez Ciebie miejscu (cena ustalana indywidualnie - szczegóły pod nr: 722 252 742).

Opinie uczestników o warsztacie

Beata - Pełen profesjonalizm, ogrom przekazanej wiedzy i pomysłów które z pewnością wykorzystam w praktyce! Duża wiedza prowadzącej- Pauliny i ciekawe prowadzenie warsztatów. Polecam!