Centrum szkoleniowe

Dietetyka / coaching / psychodietetyka

Zrealizujemy każdy Państwa pomysł!

-

Dlaczego warto zorganizować szkolenie dla swoich pracowników?

Zdrowie jest jedną z najbardziej cenionych wartości, a do jego zachowania, niezbędne jest prawidłowe odżywianie. Praca zawodowa również plasuje się dość wysoko w hierarchii wartości, czas więc pomyśleć o tym, jak zadbać o pracownika, zapewniając mu dostęp do odpowiedniej wiedzy, wspierającej zdrowie. Każde zajęcia z zespołem Centrum Szkoleniowego podnosi w ogromnym stopniu wiedzę uczestników, daje odpowiedzi na nurtujące ich pytania w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz, dzięki przyjemnej formie, dostarcza im rozrywki.

Dla kogo?

Warsztat skierowany jest do firm dbających o zdrowie i lepsze samopoczucie swoich pracowników.

Proponowane moduły szkoleniowe…

Państwo najlepiej znacie potrzeby swoje i swoich pracowników! Skontaktujcie się z nami w celu uzgodnienia szczegółów. Zawsze służymy radą i głowami pełnymi pomysłów. Razem stwórzmy szkolenie indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Korzyści wynikające z udziału w szkoleniu…

To zależy od pomysłu jaki będziemy realizować, jednak zapewniamy, że będzie ich całe mnóstwo : )

Metody szkolenia:

Szkolenie to będzie miało charakter interaktywny. Prowadzone będzie z wykorzystaniem takich metod, jakie tylko będą Państwo chcieli!

Cena za uczestnictwo w szkoleniu

W związku z tym, że każde szkolenie dopasowujemy indywidualnie do klienta, cena ustalana jest po dokładnym określeniu Państwa potrzeb. Prosimy o wypełnienie formularza, a nasz konsultant skontaktuje się w przeciągu 2 dni roboczych w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Opinie uczestników o warsztacie